PoWoli do integracji

Jest nam bardzo miło poinformować, że od 1 listopada roku 2023 realizujemy projekt pt PoWoli do integracji dofinansowany w ramach programu „Wspieramy Ukrainę”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja Dla Demokracji.

Tym razem projekt będzie realizowany w miejscowości Wola w gminie Miedźna.

Celem projektu jest integracja dzieci i młodzieży z Polski i Ukrainy poprzez wspólne zajęcia, zabawy oraz wsparcie psychologiczne.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Miedźna do udziału w działaniach zaplanowanych w ramach projektu pt. PoWoli do integracji.