Cudowna wiadomość! Po raz czwarty uzyskaliśmy finansowanie w programie „Wspieramy Ukrainę”!

Z radością informujemy, że nasze starania i zaangażowanie zostały ponownie docenione!

Międzynarodowe Centrum Pomocy Psychologicznej już po raz czwarty otrzymało finansowanie w ramach programu „Wspieramy Ukrainę”. Dzięki temu wsparciu będziemy mogli kontynuować i rozwijać nasze działania na rzecz społeczności ukraińskiej w Polsce.

Program „Wspieramy Ukrainę” pozwala nam realizować kluczowe projekty edukacyjne i psychologiczne, które mają na celu wspieranie dzieci i młodzieży z Ukrainy w ich adaptacji do życia w Polsce. Nasze dotychczasowe projekty obejmowały między innymi kursy języka polskiego, wsparcie psychologiczne oraz organizację wydarzeń integracyjnych. Teraz, dzięki kolejnemu dofinansowaniu, będziemy mogli kontynuować te działania, a także wprowadzać nowe inicjatywy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym partnerom, wolontariuszom i darczyńcom za nieustanne wsparcie i zaangażowanie. To dzięki Wam możemy działać na rzecz tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Śledźcie nasze aktualności, aby być na bieżąco z realizowanymi projektami i wydarzeniami. Razem możemy zdziałać jeszcze więcej:)

Zobacz również